MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 14533326
nr 1453 3326
Linneskåp
1930-tal. Bredd: 120 cm. Djup: 46 cm, höjd: 152 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:27:36
7/3 16:52:59
7/3 16:56:21